Tiskové zprávy

ECLIPSE CROSS ZÍSKAL OCENĚNÍ RJC CAR OF THE YEAR 2019

21. 11. 2018 | Eclipse Cross | MY18 | Produktové

Společnost Mitsubishi Motors Corporation oznámila, že na základě hodnocení, které proběhlo 13. listopadu tohoto roku, bylo SUV kupé Eclipse Cross zvoleno autem roku v anketě RJC Car of the Year 2019, kterou pořádá sdružení předních japonských automobilových výzkumníků a novinářů (Automotive Researchers' & Journalists' Conference of Japan).

Návazně na zvolení Eclipsu Cross, výbor RJC komentoval: "Eclipse Cross není jen stylovou fůzí atraktivního kupé a kompaktního SUV, ale disponuje také skvělými jízdními vlastnostmi na silnici i dobře vyváženou dynamikou. To vše díky unikátnímu pohonu 4x4 – Mitsubishi Super All-Wheel Control (S-AWC). Špičkové výkony Eclipse Cross dosahuje díky kombinaci nově vyvinutého benzinového motoru o objemu 1,5l, který disponuje technologií přímého a nepřímého vstřikování a osmistupňové převodovky CVT s možností manuálního řazení."

Nyní je to od roku 2007 poprvé, kdy byl komisí RJC Car of the Year oceněn některý z modelů MMC.

Mitsubishi Motors Corporation se k ocenění vyjádřilo: je to pro nás velká čest zvítězit v anketě RJC Car of the Year 2019. Díky inspiraci svou firemní filosofií (Pochopení potenciálu mobility vede k vytváření pulsující společnosti) staví MMC zákazníka vždy na první místo svých aktivit.

 

RJC Car of the Year 2019

Eclipse Cross – v pořadí 28. vítěz RJC Car of the Year, který byl zvolen členy RJC z japonských modelů uvedených na domácí trh mezi 1. listopadem 2017 a 31. říjnem 2018. Před finální volbou 13. listopadu komise nejdříve 1. listopadu zvolila "6 nejlepších modelů", ze kterých pak vybírala vítěze RJC Car of the Year 2019.


Související fotografie

Eclipse Cross

Podobné soubory

Ke stažení