Tiskové zprávy

JORGE DIEZ POSÍLÍ DESIGN MITSUBISHI MOTORS

02. 07. 2019 | MY19 | O společnosti

Společnost Mitsubishi Motors Corporation (MMC) dnes oznámila, že novým šéfem pro Mitsubishi Motors Europe Design (MMED) se sídlem nedaleko Frankfurtu se nově stává Jorge Diez, který bude současně zastávat také pozici Vice presidenta vývojového centra Mitsubishi Motor R&D Europe (MRDE).

Jorge Diez vystudoval Royal College of Art v Londýně a 18 let sbíral zkušenosti v rámci Volkswagen Group, kde zastával pozice vedoucího Designu Exteriéru značky SEAT a šéfa oddělení Automotive v rámci Audi Konzept Designu v Mnichově.

Během své kariéry byl Jorge zodpovědný za design modelů jako SEAT Leon, Audi A7 nebo Audi TT, které bylo oceněno jako World Car Design roku 2007.

"Jsem velmi potěšen, že mohu oznámit, že se Jorge Diez stává členem našeho týmu, který současně v Evropě povede“ říká Tsunehiro Kunimoto, Corporate Vice president divize Designu Mitsubishi Motors Corporation. "Jorge v sobě spojuje obě důležité vlastnosti jako je strategické myšlení a velmi kreativní přístup. Spoléháme na něj při rozšiřování evropského studia a dalšího zlepšování kreativity a kvality budoucího designu značky Mitsubishi“, dodává Kunimoto.


Související fotografie

Podobné soubory

Ke stažení