Tiskové zprávy

MITSUBISHI MOTORS EUROPE - NOVÁ CENTRÁLA

09. 01. 2019 | MY19 | O společnosti

V souladu se svými ambicemi v jednom z nejnáročnějších světových regionů se Mitsubishi Motors Corporation (MMC) rozhodla založit v Evropě novou komplexní prodejní a marketingovou organizaci, která v tomto regionu doplní stávající centrum poprodejních služeb, náhradních dílů a logistiky.

Posílení organizace

Prvním stavebním blokem Mitsubishi Motors Europe je tak nová organizace zaměřená na obchodní výsledky a zákazníky, rozdělená do dvou lokalit v Nizozemí:

  • v Amstelveenu (poblíž Amsterdamu), kde je kancelář prezidenta a generálního ředitele a také posílené oddělení prodeje a marketingu, resp. právních služeb a PR.
  • v Bornu (nedaleko Maastrichtu), kde se nachází Evropské centrum náhradních dílů o rozloze 55 000 m2 a kde se zajišťují poprodejní služby, finance, kontroling, lidské zdroje a IT.

Evropská centrála MME tak pod vedením Bernarda Loireho – prezidenta a generálního ředitele uvítá také nový management, složený z těchto členů:

  • Frank Krol – obchodní ředitel
  • Alex Thomas – marketingový ředitel
  • Ganesh Jawahar – ředitel poprodejních služeb

Zaměření na SUV + elektromobily

V rámci nové struktury dále vzniklo speciální oddělení „elektromobilů“, které by mělo ještě posílit i tak vynikající postavení Mitsubishi Motors na evropském trhu, které si firma vydobyla díky modelu Outlander PHEV (nabízenému od roku 2013).

Jedná se o zásadní organizační krok z pohledu dalších evropských iniciativ MMC na poli elektromobility (další projekty V2X atd.) – zejména s ohledem na rozšířenou nabídku elektrifikovaných modelů SUV, které budou v příštích letech uvedeny na trh.

Novou evropskou organizaci uvedl do širšího globálního kontextu Guillaume Cartier, senior viceprezident MMC pro globální marketing a prodej: „Z celosvětového pohledu je Evropa skutečně jedinečným trhem – objemově sice není největší, ale bezpochyby udává směr ve smyslu předpisů, kvality, technologií a designu.“

 „Bylo nám jasné, že máme-li vysoké nároky splnit, musíme naši organizaci v tomto regionu posílit, ještě před uvedením nové vlny našich elektrifikovaných modelů SUV. Jsme si jisti, že Bernard Loire se svým novým týmem v Mitsubishi Motors Europe má k tomu všechny předpoklady.“

 

*kromě Ruska/Ukrajiny


Související fotografie

Podobné soubory

Ke stažení