Tiskové zprávy

MITSUBISHI OTEVŘELO NOVOU PRODEJNU V PRAZE

26. 11. 2020 | MY20 | O společnosti

Společnost Autopalace, člen skupiny AutoBinck právě otevřela nový showroom značky Mitsubishi v areálu na Spořilově.

Mitsubishi tak získává větší prodejnu s lepším zázemím pro zákazníky a také atraktivní pozici v rámci APS u přivaděče na Jižní spojku.

„Obslužnost zákazníků je pro nás klíčová. Díky nové prodejně získáváme více parkovacích míst pro naše zákazníky v rámci prodeje i servisu, ale současně také více místa pro nové předváděcí vozy. Čekající mohou využít kvalitní zázemí v rámci komfortní zóny na prodejně.“, říká Kamil Šilhavý, generální ředitel M Motors CZ.

Nová prodejna disponuje plochou 310 m a snadno tak zákazníkům představí celou modelovou řadu Mitsubishi. Současně nabídne pohodlné zázemí i předávací místo pro nové majitele některého z modelů Mitsubishi.

„Příští rok se chystáme na uvedení nového špičkového modelu Eclipse Cross PHEV a i tato nová prodejna se stává ideálním místem pro prezentaci zákazníkům“. dodává Šilhavý.

Nový Eclipse Cross PHEV se bude oproti původnímu očekávání prodávat o tři měsíce dříve…tedy už od dubna 2021 a naváže tak na vynikající pověst a prodejní úspěchy svého většího bratra – Outlanderu PHEV


Související fotografie

Podobné soubory

Ke stažení