Tiskové zprávy

MITSUBISHI SPOLUPRACUJE S 23. ROČNÍKEM MFDF V JIHLAVĚ

24. 10. 2019 | MY19 | O společnosti

Společnost MITSUBISHI MOTORS se prostřednictvím autorizovaného dealera AUTO ROZKOŠ stala partnerem 23. ročníku mezinárodního festivalu dokumentárních filmů MFDF, který se koná od 24. října do 29. října v Jihlavě.

Třiadvacátá Ji.hlava letos nabídne premiéry českých snímků, přehlídku ukrajinského režiséra Felixe Soboleva, filmy žen o ženách i dosud nezveřejněné záběry z posledních let Václava Havla. Filmů bude letos v Ji.hlavě celkem 277. Z toho 91 ve světové premiéře, 47 v premiéře mezinárodní a 17 premiér evropských. Přihlášených filmů bylo celkem 3700.

Automobilky ze skupiny WOOD-FOREST Group a.s. jako partneři podporují festival již od roku 2012.

 Nové dealerství Mitsubishi v Jihlavě bylo otevřeno v říjnu 2018 a stalo se tak jedním z nejmodernějších prodejních i servisních zastoupení značky v České republice.

„Výběru nových partnerů vždy věnujeme velké úsilí a víme, že právě společnost AUTO ROZKOŠ je tím nejlepším reprezentantem značky Mitsubishi v Jihlavě a okolí. Důležitá je pro nás jejich dlouholetá zkušenost s prodejem automobilů a také znalost celého svěřeného regionu. Jsme rádi, že se náš partner účastní důležitých kulturních a společenských událostí jako je právě MFDF.“, říká Kamil Šilhavý, generální ředitel značky Mitsubishi v ČR.

 

AUTO ROZKOŠ – kontakty

Ředitelka autocentra, Alena Juzová, juzova@autorozkos.cz, www.jihlava.mitsubishi.cz


Připojené soubory

ji.hlava plakát

Podobné soubory

Ke stažení