Tiskové zprávy

MITSUBISHI VÍTĚZEM SOUTĚŽE AUTOMOBILOVÁ ZNAČKA ROKU 2018

09. 10. 2018 | O společnosti

Automobilka Mitsubishi Motors, která na německém trhu zaznamenává čtyři roky nepřetržitého úspěchu po sobě, získala prestižní ocenění “Značka roku” ("Brand of the Year") udělované Německou Radou designérů (German Design Council).

Tímto oceněním, které vzešlo z jedinečné mezinárodní designerské soutěže týkající se designu automobilových značek a pokrývající celé designerské spektrum od designu produktů a značky až po multimediální sítě, kampaně a akce, ocenili pořadatelé impozantní návrat automobilky Mitsubishi Motors na největší evropský trh v krátkém časovém úseku během pouhých několika let.

Německý úspěch je možné zahrnout do pár čísel (údaje MME):

- Kalendářní rok 2013: 21 910 prodaných vozů (- 9% oproti 2012)
- Kalendářní rok 2017: 45 197 prodaných vozů (+ 16% oproti 2016)

Členka poroty Dr. Saskia Diehl, výkonná ředitelka společnosti pro poradenství v oblasti rozvoje značek GMK z Kolína nad Rýnem, podotkla: "Pro-zákaznicky orientovaný přístup, konzistentní řízení značky, která ctí a zachovává tradice stejně tak, jako firemní hodnoty a zároveň zahrnuje i obchodní partnery, efektivní komunikaci základních aktivit značky v oblasti elektromobility, systému pohonu všech kol a rozvoje vozů SUV položili základ pro trvale udržitelný růst a úspěšnou budoucnost v náročném tržním prostředí."

Saskia Diehl k tomu dodala: "Automobilka Mitsubishi Motors je názornou ukázkou toho, jak může výrazný obraz značky a konzistentní komunikace podporovat obchodní cíle, díky čemuž získala ocenění "Značka roku" v soutěži o automobilovou značku roku.“

Dr. Kolja Rebstock, výkonný ředitel společnosti MMDA, při této příležitosti uvedl: "Jsme velmi poctěni tímto oceněním, které patří mezi ty nejvýznamnější v automobilovém průmyslu. Odráží mimořádně pozitivní zkušenost, kterou jsme v posledních letech zrealizovali s našimi obchodními partnery a našimi zákazníky. A je samozřejmě velkou motivací pokračovat i nadále v naší cestě za obnovou, kreativitou a inovacemi."

 


Související fotografie

Podobné soubory

Ke stažení