Tiskové zprávy

NOVÁ PROVOZNÍ RADA ALIANCE

15. 03. 2019 | O společnosti

 

Jean-Dominique Senard, předseda představenstva automobilky Renault, Hiroto Saikawa, generální ředitel automobilky Nissan, Thierry Bollore, generální ředitel automobilky Renault a Osamu Masuko, generální ředitel společnosti Mitsubishi Motors, oznámili záměr vytvořit novou provozní radu Aliance 

 

Role předsedy nové provozní rady Aliance se ujme Jean-Dominique Senard; členy rady se též stanou uvedení generální ředitelé automobilek Nissan, Renault a Mitsubishi Motors.

Nová provozní rada Aliance bude řešit provozní spolupráci mezi automobilkami Nissan, Renault a Mitsubishi Motors, stejně tak jako hledat nové způsoby vytváření hodnot pro příslušné akcionáře a zaměstnance.

Jean-Dominique Senard, Hiroto Saikawa, Thierry Bollore a Osamu Masuko dnes oznámili záměr vytvořit provozní radu Aliance automobilek Nissan, Renault a Mitsubishi Motors s cílem dále posílit Alianci a položit základy jejích budoucích úspěchů.

Nová Rada Aliance bude jediným orgánem dohlížejícím nad provozem a správou Aliance napříč třemi automobilkami. Jako taková bude představovat tvář a hlavní hybnou sílu „Nového začátku“ Aliance.

Nová Rada s cílem zformovat základy nové rozvojové etapy Aliance bude složena z předsedy představenstva automobilky Renault, jenž bude předsedou nové provozní rady Aliance, a dále generálních ředitelů automobilek Nissan, Renault a Mitsubishi Motors; operativní rozhodování Rady Aliance se bude zakládat na konsenzu, což opět napomůže posílit všestranně výhodný přístup (‚win-win‘) v rámci Aliance.

Konečná dohoda bude podepsána při příležitosti výročí Aliance.

Nová rada má v plánu setkávat se každý měsíc v Paříži nebo Tokiu a pravidelně informovat zúčastněné partnery o klíčových hodnotově zaměřených iniciativách a výsledcích. Provozní rada Aliance bude požadovat vytváření konkrétních projektů s cílem doporučovat a podporovat realizaci nových cest k tvorbě přírůstkové hodnoty všech tří uvedených automobilek.

S blížícím se 20. výročím Aliance chtějí představenstva značek Nissan, Renault a Mitsubishi Motors vyjádřit uznání významným počinům a projektům, které měla Aliance pro výsledky všech tří společností i jejich partnerů.

Vznik nové provozní rady Aliance má značkám Nissan, Renault a Mitsubishi Motors pomoci stát se tím, čeho mohou ruku v ruce dosáhnout – špičkovou organizací na rychle se měnícím a vysoce konkurenčním světovém automobilovém trhu.

Provozní rada Aliance, stavějící na zasazení a loajalitě zaměstnanců automobilek Nissan, Renault a Mitsubishi Motors, resp. vysoce konstruktivní spolupráci se značkou Daimler, očekává dosažení dalších všestranně výhodných výsledků pro všechny zúčastněné partnery.

 


Podobné soubory

Ke stažení